Informacje bieżące

Zaproszenie na szkolenie: Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko nieopłacalne! 04.11.2019 09:08

W karierze naukowej nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko nieopłacalne - dowiedz się jak zaplanować swoją karierę naukową!

Planowanie kariery i rozwoju zawodowego, to proces wymagający autorefleksji, analizy własnych – mocnych i słabych – stron oraz potencjalnych zagrożeń, pojawiających się podczas pokonywania kolejnych kroków. Aby skutecznie zaplanować ścieżkę rozwoju zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie pn. NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, SĄ TYLKO NIEOPŁACALNE. Dowiedz się jak zaplanować swoją karierę.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 21 listopada 2019 w godz. 9.00-14.30 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii (RCIiTT) ZUT w Szczecinie, sala Szwalnia nr 115, I piętro, ul. Jagiellońska 20-21.

Świadome zaplanowanie ścieżki kariery to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu. Ukierunkowane oraz usystematyzowane działania pomagają w zwiększeniu własnej konkurencyjności oraz efektywnym kształtowaniu życia zawodowego. Podczas szkolenia uczestnicy poznają tajniki kształtowania swojego wizerunku naukowego, który jest niezwykle istotny przy współpracy naukowej (m.in. jak przygotować atrakcyjne CV, jak dbać o swój wizerunek w sieci).  Ponadto będą mieli okazję wypróbowania narzędzi wspomagających rozwój kariery w jej innowacyjnym obszarze.
Dodatkowo, wszyscy zainteresowani będą mieli okazję wykonać bezpłatne profesjonalne zdjęcie do CV czy publikacji naukowej. 
Szkolenie poprowadzą konsultanci Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, pani Agnieszka Aloksa i pan Michał Grudziński. 

Program szkolenia oraz rejestracja dostępne są na stronie internetowej RCIiTT.

O przyjęciu na wydarzenie decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: Agnieszka.Aloksa@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 41 43. Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny