Informacje bieżące

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 26 lutego 2021 roku zmarł mgr inż. Piotr Rotowski 01.03.2021 14:58

Nekrolog (format:  doc, rozmiar:  68 KB)

Z głębokim żalem zawiadamiamy,że w dniu 26 lutego 2021 r. w wieku 73 lat zmarł mgr inż. Piotr Rotowski
emerytowany pracownik Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Śp. mgr inż. Piotr Rotowski przepracował 27 lat w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie (dawnej Wyższej Szkole Rolniczej/Akademii Rolniczej w Szczecinie). Przez lata pracy zajmował się obsługą techniczną procesu dydaktycznego i badań naukowych w Katedrze Botaniki/Zakładzie Botaniki i Ochrony Przyrody. Dzięki profesjonalnej znajomości zagadnień informatycznych, skutecznie rozwiązywał pojawiające się problemy, i w tym zakresie wielokrotnie służył pomocą innym pracownikom Wydziału. Organizował nagłośnienia i oświetlenia imprez promujących nasz Wydział.

Był człowiekiem szanowanym i niezwykle skromnym, a Jego obowiązkowość i rzetelność budziły szacunek i uznanie pracowników Wydziału.

Pozostanie w naszej pamięci jako życzliwa i serdeczna osoba, ceniony pracownik.

Łączymy się w bólu z Rodziną Zmarłego

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 4 marca 2021 r. o godz. 10.15 w kaplicy bocznej na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

Dziekan, Pracownicy i Studenci Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie