Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa i Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosława Zawadzka (PHU Zawadzka) podpisały porozumienie 17.11.2021 14:46

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie i PHU Zawadzka podpisały porozumienie o współpracy w zakresie wymiany doświadczeń i promowania innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie. Studenci będą mieli możliwość poznania najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych stosowanych we współczesnym rolnictwie, w tym rolnictwa precyzyjnego oraz tzw. rolnictwa 4.0.

5 listopada 2021 roku porozumienie o współpracy podpisali: dziekan Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa prof. dr hab. inż. Arkadiusz Telesiński i dyrektor zarządzający PHU Zawadzka Mariusz Cieślikowski.

W spotkaniu uczestniczyli również:

• ze strony Wydziału: prodziekan dr hab. inż. Marek Rynkiewicz, prof. ZUT, kierownik Rolniczej Stacji Doświadczalnej w Lipniku dr inż. Adam Sammel oraz opiekun Pracowni Budowy i Użytkowania Urządzeń Technicznych w Katedrze Agroinżynierii dr hab. inż. Dariusz Błażejczak, prof. ZUT;
  • ze strony Firmy PHU Zawadzka: przedstawicielka rodziny właścicieli Arleta Zawadzka-Jankowska, dyrektor sprzedaży Adam Majewski.

PHU Zawadzka to jedna z największych firm krajowych zajmująca się sprzedażą i serwisowaniem maszyn i pojazdów rolniczych znanych światowych i krajowych marek, między innymi: John Deere, Massey Ferguson, Kuhn, Manitou, Bednar, Pichon, Wielton, Pronar, Krukowiak.

Podpisy składają Dziekan i Dyrektor PHU

Porozumienie podpisują Dziekan i Dyrektor PHU

Uścisk dłoni i wymiana dokumentów

Osoby uczestniczące w podpisaniu porozumienia przed budynkiem Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT w Szczecinie