Propozycja praktyk studenckich w branży OZE 04.06.2019 22:27

PV Instalator POLSKA Grupa PVGE jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Ogólnopolska firma oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki) oraz generalny wykonawca elektrowni fotowoltaicznych w kraju i w Europie proponuje możliwość odbycia praktyk oraz staży z możliwością późniejszego zatrudnienia.

Poszukuje się osób zainteresowanych rozwojem w branży technologii OZE, marketingu oraz osób, które chcą zajmować się pozyskiwaniem środków unijnych.

Firma prowadzi szerokie akcje marketingowe i na pewno jest możliwość rozwoju w marketingu internetowym. Praca głównie odbywa się zdalnie, ale jeśli ktoś chce pracować w placówce w Rawie Mazowieckiej lub Piotrkowie Trybunalskim - jest taka możliwość. Osoba odbywająca staż będzie kompleksowo przeszkolona z systemu, produktów oraz kalkulatora.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Panią Aleksandrą Kempińską: a.kempinska.rawa@pvge.pl; 533 374 190.

Informacje o firmie www.pvge.pl