Gorąca prośba o wsparcie! 11.12.2020 09:44

Przeczytajcie proszę.

Pamiętacie Państwo to wydarzenie na naszym wydziale, kiedy to naszą studentkę Paulinę z kierunku Odnawialne Źródła Energii spotkała bardzo miła niespodzianka? Pewnie tak, bo to było bardzo romantyczne.

Zaraz po zakończeniu obrony pracy inżynierskiej Pauliny, jej narzeczony oświadczył się jej.

Moment, w którym młody mężczyzna oświadcza się studentce kierunku odnawialne źródła energii. Klęczac na sercu ułożonym z czerwonych róż wręcza jej pierścionek zaręczynowy

Niestety cudownych młodych rodziców spotkała wielka tragedia. Ich córeczka Inga urodziła się z wyrokiem jakim jest SMA.

Rodzina i przyjaciele bardzo proszą o WSPARCIE  oraz o UDOSTĘPNIANIE zbiórki na Waszych profilach, aby dotarła ona do jak największej grupy osób i pomogła w walce z tą okrutną chorobą. Choć kwota nie jest mała, ponad 9 mln złotych, WSZYSCY WIERZYMY, ŻE UDA SIĘ URATOWAĆ ŻYCIE INGI.

Udostępniamy link do zbiórki na stronie Siepomaga.

WSPIERAJCIE I UDOSTĘPNIAJCIE. BARDZO PROSIMY!