Ogłoszenia

Zaproszenie na szkolenie o dofinansowanie Odnawialnych Źródeł Energii 18.10.2019 08:38

Instytut na rzecz Ekorozwoju zaprasza Studentów na spotkanie związane z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE), które odbędzie się w Szczecinie, 24 października 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 35, ul. Świętoborzyców 40, w godzinach 16:00 - 19:00.
Czy wiesz, że w Szczecinie znajduje się jedna z pierwszych w Polsce instalacji odnawialnych źródeł energii działająca na rzecz wspólnoty mieszkaniowej
w budynku wielorodzinnym? Nie! Czas najwyższy to zmienić. Na warsztacie w dniu 24 października 2019 roku, masz na to szansę. Tajniki działania swojej instalacji, na którą składają się panele fotowoltaiczne, zdradzą właściciele instalacji.

Jeśli wciąż zastanawiasz się czy kupić, czy nie kupić instalację OZE na potrzeby twojej wspólnoty lub spółdzielni lub domu jednorodzinnego, przyjdź na nasz warsztat. Zapoznasz się z aktualnym systemem wsparcia dla domowych wytwórców energii w Polsce oraz możliwościami dofinansowania swojej inwestycji. Wydarzenie jest bezpłatne dla każdego po zarejestrowaniu się poprzez stronę internetową: www.pine.org.pl/warsztaty-oze/.

Możesz także przeczytać o nim na facebooku: www.facebook.com/events/733250320524942/

Wydarzenie sfinansował dla Ciebie Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Jest to część projektu pt. „Polityka klimatyczna szansą dla województwa zachodniopomorskiego. Jak ją wykorzystać?” realizowanego przez Fundację Instytut na rzecz Ekorozwoju oraz Fundację Baltic Natura.

Jest to część cyklu warsztatów, o których więcej dowiesz się na stronie: www.pine.org.pl/warsztaty-oze/.