Ogłoszenia

Szkolenie dla studentów i doktorantów ZUT w Szczecinie pn. „Podstawy Design Thinking - tworzenie innowacyjnych produktów i usług” 13.02.2018 11:43

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów ZUT w Szczecinie na szkolenie pn. „Podstawy Design Thinking - tworzenie innowacyjnych produktów i usług”, które odbędzie się 9 marca 2018 r. w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie.
Design Thinking to metoda tworzenia innowacyjnych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników.
Celem szkolenia jest przekazanie podstaw metodyki kreowania i wdrażania nowatorskich rozwiązań m.in. w postaci nowych produktów czy usług.
Na szkoleniu dowiesz się jak dobrze rozpoznać potrzeby potencjalnych klientów, jak dobrze zdefiniować problem oraz wygenerować jego rozwiązanie a następnie przetestować go na grupie docelowej.
Rejestracja trwa do 6 marca 2018 r.