Komunikat nr 7 Wydziałowej Komisji Wyborczej WKŚiR z dnia 08 czerwca 2020 r. - zmiany w harmonogramie czynności wyborczych WKW WKŚiR na kadencję 2020-2024: wybory przedstawicieli do Senatu i wybory członków Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej do spraw nauczycieli akademickich - skan dokumentu (format:  pdf, rozmiar:  431 kB)
Komunikat nr 8 Wydziałowej Komisji Wyborczej WKŚiR z dnia 08 czerwca 2020 r. - harmonogram czynności wyborczych przedstawicieli/delegatów do Senatu oraz członków/delegatów Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej do spraw nauczycieli akademickich - skan dokumentu (format:  pdf, rozmiar:  528 kB)

1. Zgłoszenie kandydatury na przedstawiciela Senatu (format:  doc, rozmiar:  29 kB)
  2. Oświadczenie kandydata na członka Senatu (format:  docx, rozmiar:  21 kB)
  3. Zgoda kandydata na przedstawiciela do Senatu (format:  doc, rozmiar:  31 kB)
  4. Zgłoszenie kandydatury na członka/delegata na zebranie uczelniane do Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej do spraw nauczycieli akademickich (format:  docx, rozmiar:  14,40 kB)
  5. Oświadczenie kandydata na członka Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej do spraw nauczycieli akademickich (format:  docx, rozmiar:  21 kB)
  6. Zgoda kandydata na członka/delegata na zebranie uczelniane do Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej do spraw nauczycieli akademickich (format:  docx, rozmiar:  14,97 kB)
  7. Zgłoszenie kandydatury na delegata na zebranie uczelniane poświęcone wybraniu przedstawicieli Senatu z grupy pozostałych nauczycieli akademickich (format:  doc, rozmiar:  30 kB)
  8. Zgoda kandydata na delegata na zebranie uczelniane poświęcone wybraniu przedstawicieli Senatu z grupy pozostałych nauczycieli akademickich (format:  doc, rozmiar:  32 kB)
  9. Zgłoszenie kandydatury na delegata na zebranie uczelniane poświęcone wybraniu przedstawicieli Senatu z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi (format:  doc, rozmiar:  31 kB)
  10. Zgoda kandydata na delegata na zebranie uczelniane poświęcone wybraniu przedstawicieli Senatu z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi (format:  doc, rozmiar:  33 kB)