21-22 maja 2022 r. Transgraniczny Weekend Otwartych Ogrodów pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa 20.05.2022 10:25

Zaproszenie do udziału w Transgranicznym Weekendzie Otwartych Ogrodów pod patronatem honorowym prof. dr. hab. inż. Arkadiusza Telesińskiego, Dziekana Wydziału Kształtowania  Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

21 maja 2022 r. o godz. 11.00 nastąpi oficjalne otwarcie wydarzenia, które potrwa do godziny 21.00. Program (format:  rtf, rozmiar:  56 kB)

Pierwszy dzień - impreza plenerowa zorganizowana na Kortach Tenisowych Family Garden w Dołujach. W ramach wydarzenia zostanie zorganizowana giełda organizacji pozarządowych, jarmark, warsztaty, pokazy kostiumów scenicznych i pokazy florystyczne, wystawy malarskie, animacje dla dzieci, specjały kuchni polskiej i ukraińskiej, akcje charytatywne na rzecz małego Leosia i uchodźców z Ukrainy, Festiwal Piosenki Turystycznej i Ogniskowej oraz Koncert z Krainy Łagodności z udziałem zespołów TYMCZASEM, DO GÓRY DNEM i Sklep z Ptasimi Piórami.

Dzień drugi - zwiedzanie prywatnych ogrodów w gminach Dobra i Blankensee.

Izabela Dryjańska
Stowarzyszenie Carpe diem