Zaproszenie na seminarium przed wszczęciem przewodu doktorskiego w dyscyplinie inżynieria rolnicza - mgr. inż. Przemysława Winiarskiego 27.11.2018 11:41

Szanowni Państwo,

uprzejmie zawiadamiam, że zgodnie z Uchwałą Nr 277 Rady WKŚiR z 15.12.2017 r., w dniu 03 grudnia 2018 r.  o  godz. 10.30
w sali Rady Wydziału KŚiR
przy ul. J. Słowackiego 17, odbędzie się seminarium przed wszczęciem przewodu doktorskiego w dyscyplinie naukowej inżynieria rolnicza

mgr. inż. Przemysława Winiarskiego

doktoranta Studiów Doktoranckich na Wydziale Mechanicznym Politechniki Opolskiej.

Propozycja tytułu rozprawy: Wpływ parametrów urządzeń do aplikacji preparatów zawierających pożyteczne mikroorganizmy na ich efektywność.

Opiekunem naukowym realizowanej rozprawy doktorskiej jest dr hab. inż. Katarzyna Szwedziak, prof. nadzw. Politechniki Opolskiej.

Seminarium będzie przewodniczyć prof. dr hab. inż. Tomasz Dobek.

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych, a w szczególności osoby (proszę o potwierdzenie uczestnictwa) zaliczane do minimum kadrowego w dyscyplinie inżynieria rolnicza:

Prof. dr hab. Aleksander Brzóstowicz
Prof. dr hab. Tomasz Dobek