VI ogólnopolska konferencja młodych naukowców pt. "Przyroda - Las - Technologia" 21.01.2019 21:52

Zaproszenie do wzięcia udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców „Przyroda – Las – Technologia" organizowanej przez doktorantów Wydziału Leśnego oraz Wydziału Technologii Drewna, która odbędzie się w dniu 05 kwietnia 2019 roku na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Zakres tematyczny konferencji obejmuje szeroką problematykę nauk przyrodniczych, leśnych i związanych z technologią stosowaną w naukach przyrodniczo–leśnych.
Konferencja jest skierowana do studentów, młodych naukowców – doktorantów oraz doktorów.

Początek rejestracji online od 25 stycznia 2019 r.
Do 28 lutego 2019 r. zgłaszanie udziału w konferencji za pomocą formularza rejestracyjnego
goo.gl/forms/otyXKd1qv0nYXkqK2
oraz przesyłanie abstraktów referatów lub posterów w języku polskim na adres: konferencjaplt@mail.up.poznan.pl .
Do 28 lutego 2019 r. opłata za uczestnictwo w konferencji:

• 100 zł brutto doktoranci oraz młodzi doktorzy,
  • 80 zł brutto studenci oraz uczniowie szkół średnich.

W ramach opłaty organizatorzy zapewniają: imienne certyfikaty uczestnictwa, materiały konferencyjne, książkę abstraktów, obiad, przerwy kawowe, spotkanie integracyjne.
Miejsce Konferencji: Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 42, 60-628 Poznań.
Wpłaty prosimy kierować na konto:

• adres: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań
  • WBK S.A. VI O/M Poznań: 29 1090 1362 0000 0000 3601 7894
  • koniecznie z dopiskiem subkonto 293.21.593 Przyroda – Las – Technologia oraz podaniem imienia i nazwiska wpłacającego, a także nazwy jednostki macierzystej.

Dodatkowe informacje na temat konferencji oraz wymogów redakcyjnych czasopism znajdują się na FB: www.facebook.com/przyrodalastechnologia/

Formularz zgłoszeniowy: goo.gl/forms/otyXKd1qv0nYXkqK2