Dzień informacyjny dla studentów i doktorantów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie 18.10.2019 09:34

Myślisz o studiach lub praktykach za granicą?
A może chcesz podjąć pracę w renomowanej firmie?
Albo założyć własną firmę, lub zostać na uczelni i rozwijać międzynarodową karierę naukową?

Przyjdź na DZIEŃ INFORMACYJNY, 14 LISTOPADA 2019 r. o godz. 13,
a podpowiemy Ci co i kiedy zrobić, żeby spełniły się Twoje zawodowe marzenia!

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT (RCIiTT), przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie, 14 listopada 2019 r. o godz. 13:00.

Organizatorami są: Biuro Karier, Dział Mobilności Międzynarodowej, Ośrodek Informacji Patentowej i Normalizacyjnej oraz Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT (RCIiTT).

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Z powodu awarii naszej strony internetowej proszę o rejestrację wysyłając mail na adres: Wojciech.Jedrzejewski@zut.edu.pl