Zaproszenie na seminarium przed wszczęciem przewodu doktorskiego w dyscyplinie naukowej agronomia - mgr inż. Katarzyny Kruk 12.03.2019 13:49

Szanowni Państwo,
uprzejmie zawiadamiam, że zgodnie z Uchwałą Nr 277 Rady WKŚiR z 15.12.2017 r.,
w dniu 14 marca 2019 r.  o  godz. 10:00  w sali Rady Wydziału KŚiR przy ul. J. Słowackiego 17, odbędzie się seminarium przed wszczęciem przewodu doktorskiego w dyscyplinie naukowej agronomia

mgr inż. Katarzyny Kruk
doktorantki w Katedrze Fizjologii Roślin i Biochemii Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT w Szczecinie.

Proponowany tytuł rozprawy: Ekologiczne uwarunkowania występowania nicieni owadobójczych w środowisku glebowym agrocenoz oraz możliwości ich wykorzystania w biologicznej ochronie roślin przed szkodnikami.

Opiekunem naukowym realizowanej rozprawy doktorskiej jest dr hab. Magdalena Karbowska-Dzięgielewska.

Seminarium przewodniczyć będzie prof. dr hab. inż. Cezary Podsiadło.

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych, a w szczególności osoby (proszę o potwierdzenie uczestnictwa) zaliczane do minimum kadrowego w dyscyplinie agronomia:

Prof. dr hab. inż. Janusz Błaszkowski
Prof. dr hab. Stefan Friedrich